środa, 14 marca 2012

ZABAWY NA ŚWIEZYM POWIETRZU!

Coraz cieplej na podwórku, dzieci nie mogą usiedzieć w domu, promienie słoneczne pozytywnie wpływają na nastrój całej rodziny , więc nie ma wyjścia jak wychodzić cała rodzinę na dwór i korzystać ze zbliżającej się wiosny póki jest!
Rodzice czasami tak zadamawiają się w swoich domach, że zapominają jaką przyjemność może im sprawić przebywanie na świeżym powietrzu. A form spędzenia wolnego czasu na podwórku, razem z rodziną i przyjaciółmi jest wiele. A przecież nasze dziecko bardzo może na tym skorzystać!


PIKNIK- jest to popularna i wszystkim dobrze znana metoda spędzania wspólnie z rodziną czasu w słoneczny dzień na podwórku. Kto nie lubi pikników, które łączą się z spokojnym spacerem , obcowaniem z przyrodą i smakołykami! Dziecka ma swobodę, może pobiegać , a w tym czasie rodzice mogą odetchnąć, uciec od dnia codziennego i wspólnie porozmawiać, mając cały czas swoje dziecko na oku!

WYCIECZKI ROWEROWE – można pożytecznie spędzić czas ze swoim dzieckiem, nie nudząc się, a dodatkowo rozwijając umysł, mięśnie i kondycję. Zachęcamy wszystkich rodziców do wycieczek wszelkiego rodzaju, pieszych, kajakowych, ale głownie rowerowych gdzie razem z dzieckiem można zainwestować w swoją sprawność fizyczną. Dzieci na pewno z takiej formy spędzenia czasu z rodzicami będą zadowolone!

ZABAWY I GRY PRZED DOMEM- nie wymagają od rodzica zbyt dużego zaangażowania i pomysłowości ponieważ gry na świeżym powietrzu są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nieważne czy dokoła Ciebie jest las, łąka, morze, jezioro, góry, rzeka. Potrzebne rekwizyty znajdziesz bez trudu. Dzieciom nie trzeba wiele by czuły się zadowolone. Można w takim przypadku pobawić się w przeciąganie linii, skakanie na skakance, poszukiwanie skarbów przyrody, gotowanie herbat na świeżym powierzy z naturalnych składników czy wiele, wiele innych zabaw, z których Twoje dziecko będzie zadowolone.

OBIADY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU – jeżeli już rodzicom naprawdę brakuje wolnego czasu, a mają możliwość przebywania na podwórku koło domu, ponieważ nie mieszkają w bloku a w domku jednorodzinnym, zachęcamy do wspólnych letnich posiłków na dworze. Zapewniamy , że w takim przypadku i takich okolicznościach wszystko lepiej smakuje. A jeśli owej możliwości brak, zawsze pozostaje nam opcja jaką jest piknik!

1 komentarz:

Unknown pisze...

Osobiscie chciałbym Wam polecic stronę odpustowe.pl , ponieważ ich oferta jest genialna. Sam regularnie robie u nich zakupy i moje dzieci są zadowolone.

 
web stats stat24