czwartek, 3 listopada 2011

Pokój księżniczkiKażda dziewczynka chce czuć się jak księżniczka. Możemy jako rodzice jej w tym pomóc. Wystarczy Zamienic jej pokój w bajeczny zamek, a jej wyimaginowany świat stanie się realny.
Oto kilka podpowiedzi, jak sprawić, by ukochana córcia czuła się jak prawdziwa księżniczka.

1. Dywan – najważniejsze to wprowadzić do pokoju duzy element, który sprawi, że całokształt stanie się bardziej bajkowy. Nasza propozycja jest dywan, który będzie kolorowy i zamieni pokój naszej córeczki w pałac.

2. Kolejnym elementem są świecące naklejki na ściany i meble, oraz oczywiście na duże lustro, które obowiązkowo powinno zapełniać pokój naszej księżniczki.
3. Pościel – aby nasza mała dziewczynka czuła się w swoim pokoju jak w pałacu nawet nocą proponujemy bajeczną pościel królowej, która ją zadowoli i będzie cieszyć każdego dnia.

4. Zawieszka na klamka – jest to element niezbędny, bo oprócz swojej przydatności pełni również rolę ozdobną. Zawieszka np. firmy Nino, jaką można zakupić w sklepie AKUKU jest w kształcie korony, co pasuje idealnie do całokształtu motywu w jaki chcemy urządzić pokój.

5. W sklepie AKUKU znajdziemy również wiele dodatków w kształcie korony takich jak :zegarki, ramki do zdjęć, podpórki na książkę , wieszak itd. Wszystko to aby zadowolić nasze dziecko!Ile rodzic by nie dał za to aby jego dziecko odczuło w pełni przepiękne lata dzieciństwa. My państwu podpowiadamy w jaki sposób można to zrobić najlepiej. Zapraszamy do projektowania pokoiku, razem z nami!

Brak komentarzy:

 
web stats stat24