wtorek, 15 listopada 2011

Święta, pomysły na prezenty

Święta jest to czas przerwy od codziennych obowiązków, czas lekkiego ducha, pysznego jedzenia no i obowiązkowo jak co roku prezentów – szczególnie dla naszych milusińskich. Żeby tradycji stało się zadość rodzice już miesiąc wcześniej przeszukują strony internetowe, katalogi, sklepy tylko po to by ich dzieci były zadowolone z tegorocznego Mikołaja. My tez tego zadowolenia waszych dzieci oczekujemy, dlatego proponujemy oryginalne i tradycyjne prezenty, które powinny przypaść waszemu dziecku do gustu.
Przykładowe prezenty dla dzieci:

1. Przytulanki – każde dziecko powinno mieć swoją przytulankę. Po wielu latach tylko ona zostanie w jego pokoju i będzie legendą opowiadająca o tym, jak stara jest zabawka i jak wiele z nami przeżyła. Im pluszak oryginalniejszy tym dziecko bardziej będzie odczuwało, że owy miś jest jego i tylko jego, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.


2. Gokardy – to jest nowa zabawka, jeszcze nie w każdym domu praktykowana – może w związku z cena, albo obawami rodziców – jednak bezpieczna i jak najbardziej warta zaufania i swojej ceny. Zabawka może być pierwszym krokiem do hobby waszego dziecka, który zapragnie być młodym Hołowczycem. Dodatkowo, pozwala mu w łatwiejszy sposób wcielić się w rolę odpowiedzialnego dorosłego, co zaowocuje w rzeczywistej pełnoletniości. Zabawka ta jest urozmaiceniem nudnych dni i potrafi każde dziecko odciągnąć od komputera.

3. Gry planszowe – choć jest to cos bardzo standardowego, to jednak jego niewyczerpujące zbiory potrafią zaciekawić i zaskoczyć naprawdę każdego. W dzisiejszych czasach propozycje jakie składają producenci zabawek są bardzo urozmaicone. Gry planszowe przygodowe, strategiczne – to te najpopularniejsze, ale oprócz nich pojawiają się gry ruchowe, a także takie, które mogą zabawić towarzystwo na każdej imprezie czy urodzinach dziecka. Pojawiają się również gry rodzinne, jak i te edukacyjne. Tak więc pożyteczne z przyjemnym ;)

4. Świetną zabawką są tablice, które pobudzają wyobraźnię i potrafią zatrzymać dziecko w pokoju przez ładne parę godzin. Dziecko na tablicy może malować, doczepiać elementy z magnezu, bawić się w szkołę, której w tym wieku nigdy za dużo. Możemy również znaleźć tablice magnezowe, na których jest cały alfabet – dzięki takiej zabawie nasze dziecko szybko nauczy się czytać!

5. Jojo drewniane – zabawka dla dzieci nadpobudliwych, kolorowe, proste w uzyciu , zajmujące. Uczące koncentracji i cierpliwości. Zabawka skromna jednak każde dziecko musi mieć chociaż raz w życiu jojo. ;)

Więcej propozycji, możecie obejrzeć w naszym świątecznym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=SYWn3e2p4QQ

Brak komentarzy:

 
web stats stat24